CANON PIXMA IP7250 ME SISTEM CISTERN

Shitet nga: Nasi 04 Gsh 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Tiranë
CANON IP7250 I RI - PA PERDORË
ME SISTEM SHTESE PROFESIONALE PER IP7250 ----
6 MUAJ GARANCION ! ---- 6 MUAJ GARANCIONju njoftojme se kemi edhe fotoletra PREMIUM PHOTO PAPER HIGH GLOSS nga gjermania

CANON PIXMA IP7250
SHTYP CD - DVD -
LETER TE THJESHTE (MUND TE SHTYPNI NE DY ANET - DUPLEX)

FOTO LABORATORIKE - 9600 X 2400 dpi (CILESIA ESHTE 256 HERË ME CILESOR SE FOTOGRAFISTI)
I PERSHTATSHEM PER FOTO EXPRES


100% FOTOT JAN LABORATORIKE ME KETE GJIGAND PRAKTIK I CILI ESHTE PER SECILIN

ME SISTEM CISTERNE ANASH I MONTUAR NE MENYRE PROFESIONALE

JU KURSENI 99% TE KOSTOS NE PRINTIM
ME NGJYRA ORGJINALE CROMA LIFE +100
500 ML NGJYRE NE SISTEM KJO I BIE SA 10 X 5 KATRIGJA QE KUSHTOJNE 1000 € DHE JU I KURSENI

JU GARANTOJME SE NUK KA BLLOKIM TE KOKES SE PRINTERIT SEPSE INK (BOJRAT) JAN ORGJINALE

JU NJOFTOJME SE TE NE MUND TE FURNIZOHENI ME INK BOJRA PER PRINTER
DHE LETER FOTOGRAFIKE PREMIUM PHOTO PAPER TE FORMATIT 10X15 A4 DHE A3

-----------------------
JU NJOFTOJME SE KEMI EDHE NGJYRE ORGJINLE PËR KËTË PRINTER ----
1 LITER, 30 €
500ML, 20 €
100ML 7€
PRODHIM ANGLEZ - FOTORITE - PREMIUM INK

GJITHASHTU JU NJOFTOJME SE SISTEMI QE NE E MONTOJME ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM DHE NUK BEN ZHURME TRAK - TRUK SI SISTEMET QE GJENDEN NE TREG POR BEZ - BEZ SI TE MOS KISHTE FARE SISTEM TE MONTUAR !!!!!!SHIKO REKLAMEN NE YOUTUBE
LINKU:
http://www.youtube.com/watch?v=1g80A5HjNf0


INFO E SHITESIT :
Nasi
DPT Berlin

PRIZREN - SHESHI SHATERVAN nr.8 (QENDER E QYTETIT)

NE EMAIL nasisound@hotmail.com

apo edhe ne FaceBook : https://www.facebook.com/nasihousein

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim