CALL OF DUTY BO2 PISTAT E REJA ZOMBIE FULL

Shitet nga: PlayStation: Lojera & Update 24 Nën 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 LEK   500 LEK

Komuna: Tiranë
CALL OF DUTY BLACK OPS 2 PISTAT E REJA ZOMBIE & MULTIPLAYER FULL PACK SI DHE SHUM DLC & PATCHE TE NDRYSHME PER PS3 PER ,E TEPER NA VIZITONI NE : lojeraplaystation.wix.com/network

Facebook : fb. com/playstation.tirana
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim