Boj per printera origjinale HP

Shitet nga: eraldi 05 Tet 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Shitet boje per printerat origjinale HP 05 A . 12 A . 35 A . 78 A . 124 A . 125 A . si edhe Laser Toner 1210 dhe 1610 . Bojrat jane te gjitha te reja dhe ne kuti . tel 0697347797 .me marveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim