Bllok Ushqimi 300w, 400w dhe 450w

Shitet nga: Andi 24 Nën 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Bllok Ushqimi per kompjuter.
300w - 800Lek
400w- 1200Lek
450w- 1500Lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim