Aksesore Laptop & Pc, Vetem 200 Leke

Shitet nga: Aksesore 30 Krr 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK

Komuna: Tiranë
Disponojme keto pjese per laptop dhe kompjutera :

1. Case Kompjuteri = 700 Leke
2. Dvd Rw ( Laptop, Kompjuter ) = 1000 Leke
3. Case Fan 5 Cope = 500 Leke/ 5 Cope
4. Cpu Fan = 500 Leke /1 Cope
5. Keyboard and mouse te ndryshme ( Kompjuter ) Seti = 700 Leke/ 1 Set
6. Ram 256 Mb DDR1 ( Laptop ) 3 Cope = 300 Leke / 3 Cope
7. Ram 512 Mb DDR2 ( Laptop ) 2 Cope = 500 Leke / 2 Cope
8. Network Card = 300 Leke
9. Koka karikuesesh te ndryshem = 200 Leke / Copa
10. Kabllo Ushqimi ( laptop dhe kompjuter ) = 700 Leke / 7 Cope
11. Karte grafike Dvi Adapter = 500 Leke
12. Fisha per Hdd ide dhe sata 5 cope = 500 Leke / 5 Cope
13. Kabull Interneti 50 Meter = 500 Leke
14. Fisha dhe kufje te ndryshme per aparate dhe celulare 8 Cope = 200 Leke/ 1Copa
15. Kart Zeri per kompjuter = 700 Leke
16. Port Com = 500 Leke
17 Monitor 19 " Lcd Wide = 6000 Leke
18. Power Supply = 1500 Leke

DISPONOJ VETEM KETO PRODUKTE TE LISTES !!!!* Luku *
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim