9 Tavolina dhe Karrike te qendres se internetit

Shitet nga: Kipo 11 Dhj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Tiranë
Shiten 4 tavolina dyshe per qender interneti
dhe nje teke per serverint
Bashke me karrike ne gjendje pune
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim