8GB USB 2.0 Metal Celes

Shitet nga: DNservice 09 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 LEK

Komuna: Tiranë
USB 8GB celes i hollë
produkt i ri me cilësi të lartë
Dizajn të qetë dhe të lehtë për t'u përdorur.
Përshtatet ne unazë celsash byrzylyke varse etj
Ultra Drive portativ USB
Ultra-mobile dhe të lehtë
Norme e shpejt e transferimit

USB Interface: USB 2.0 / 1.1
Leximi shpejtesia​​: 15MB / sec
Shkrimi shpejtesia​​: 4.5MB / sec
Sistemet Operative: Windows ME, 2000, XP, Vista, CE 3.0 ose 9
Kapaciteti: 8GB

Specifikimet:
Kuti origjinale: nuk ka
Madhësia: 57 * 24 * 2mm
Pesha neto: 6g
Ngjyra: Gold
Adresa : TIRANE, TEK KRYQEZIMI I RRUGES KONFERENCA E PEZES ME RRUGEN 3 DESHMORET
(prane ish spitalit Turk)
Nr cel :0696553311
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim