2 cop bullem m2 dhe 2.

Shitet nga: Erion 25 Nën 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Pajisjet jan per shperndarje interneti dhe te montuara perkatesisht me bullet dhe omni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim