2 Procesora P4 >3.0 dhe 2.8 Ghz >

Shitet nga: Erjon 24 Tet 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Njeri eshte intel Pentium 4 >3.0 Ghz (1 Mb Cache)Tjetri eshte intel Pentium 4 >2.8 Ghz (1 Mb Cache)

2000 Leke te dy Sebashku Ose 1500 Leke Copa..

Nuk ju pergjigjem SMS..Ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim