RAM 1GB DHE 2GB

Shitet nga: denisi 17 Nën 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 LEK

Komuna: Tiranë
RAM 1GB 10 MIJ LEK RAM 2GB 15MIJ LEK
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim