Monitor 17"

Shitet nga: Elite Store 12 Dhj 07:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Super Oferte,

Shes Monitor 17" Hp ne gjendje Perfekte.

Monitoret importohen nga gjermania dhe kane 6 muaj Garanci.Cel. : 0692999998
email:elite.store@hotmail.com
Adresa:Komuna e Parisit ,Prane Kristal Center
http://www.panoramio.com/photo/1625977
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim