iPod touch 4th gen 64 Gb

Shitet nga: iPod 06 Dhj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
iPod-i eshte bashke me kufje te reja apple(iPhone 5) dhe me fishe karikimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim