Sony

Shitet nga: iliri 01 Dhj 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
I shes keto paisje per arsye mosperdorimi.nuk kan asnje difekt.cmimi qe I kam vene jan okasion.sony 10.000 Home cinema 5000 ka dhe 5 bokset.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim