Kufje me Bluetooth

Shitet nga: kufje 23 Nën 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Kufjet jan te pa perdorura dhe me kualitet te larte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim