AMPLIFIKATOR+BOX SUBWOOFER

Shitet nga: asim 13 Tet 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Amplifikatori eshte 1000 wat i tipit ROADSTAR

Box-i eshte ne gjendje perfekte (300 wat)

Jane ne gjendje pune dhe sapo jane hequr nga makina per arsye se u shit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim