2 Bokse kollone + 1 amplifikator

Shitet nga: Florida 07 Tet 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
2 Bokse kollone te tipit JBL
Max power 1200w rms
Prx 620 2x 600w
Prx625 2x 650w

Nje amplifikator 1200w rms me dy dalje ne gjendje shume te mire Pune . Bokset Kane dhe fishat e veta origjinale si dhe nje fishe shtese per tu lidh me pc !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim