1)RCF ART 315 MK2 AKTIVE 2 COPE 2)RCF ART 315 PA..

Shitet nga: SISTEM FONIE 20 Qer 15:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
1)RCF ART 315 MK2 AKTIVE 2 COPE
2)RCF ART 315 PASIVE 2 COPE
3)PULT DYNACORD POWERMATE 1000-2 1 COPE
4)SUBWOOFER MINO 600 WATT RMS 18 INCH AKTIV 1 COPE
5)VALIXHE (SET PIONNER 100 S + MIXER 4 CH ME USB TE INTEGRUAR VESTAX)
6)STABILIZATOR POWER TREE 1 COP
7)STATIVA 4 COP +STATIV PER PULTIN DYNACORD 4 COP +1 COP
8)STATIV LAPTOPI 1 COP
9)FISHA CANON CANON RCA RCA JACK RCA SPIKON SPIKON GJATESI TE NDRYSHME +PRIZA 6CE DHE ZGJATUESE,
10)KARTE AUDIO M-ADUIO FAST TRACK PRO 1 COPE
11)MIKROFON WIRELES AKG 1 COPE
12)MIKROFON ME KABELL WORK 1 COPE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim