2 radio antike shum te mirmbajtura

Shitet nga: Ali 24 Nën 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Të tjera
Shiten me cmim okazion dhe me marveshje jan shum te mirmbajtura
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim