Stereo sistem

Shitet nga: kasetofon 15 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet ne gjendje shum te mir
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim