Stereo sistem me 3 kate :cd player,mp3,radio

Shitet nga: Elisa Sulaj 15 Nën 12:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Stereo sistem me 3 kate qe përfshijnë: cd player, mp3, radio.Bokset jane marke Work,sistemi marke Sony.
Eshte blere 1500 €, shitet per 280 mije leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim