Riparime,c'kodime KASETOFONASH,Montime sisteme A..

Shitet nga: servis elektronik 26 Mar 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Bejme riparime dhe c'kodime kasetofonash,llidhje sisteme alarmi si dhe sensor parkimi te te gjitha llojet e makines,gjithashtu shesim kasetofona ,amplifikator dhe bokse te cdo lloj marke (origjinale). addresa :rruga durresit pallati hawai Tirane,Laprake
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim