Profesional cd player

Shitet nga: joti 02 Nën 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten 2 cd player profesional vestax cd x5 ne gjendje te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim