Panasonic Audio System SA AK52 op 2300 W

Shitet nga: grace1712 27 Gsh 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ne gjendje shume te mire.


Me kapacitet 5-disc

Radio FM/AM

Karaoke

2 vende per kaseta

Me input ndihmes per lidhjen me DVD ose BLU-RAY. Mp3 players me kabllo perkates.

MODEL: SA-AK52

VLERA: $250

Tel: +355692438262
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim