Paisje fonie

Shitet nga: Dritan 25 Nën 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Ampiflik HENTR MPA300QF, Mixer ON STAGE cb 80, Wireless microphoni Reloop RWM-2 HH, Microphon 2 cope, Statik 2 cope te rinj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim