Mixer mackie me 8 kanale eq grafik dhe efekte

Shitet nga: bujar 02 Dhj 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

80 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Mixer Mackie me 8 kanale eq grafik dhe efekte bashke me keto ke dhe 4 mbajtese boksesh me fishat qe lidhe bokset dhe nje microfon te ri sm 58
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim