Keenwood Kasetofon

Shitet nga: OKAZION!!! Keenwood 03 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Kasetofon KeenWooD Ne Gjendje Te Mire Pune Me Te Gjitha Opsionet Sic E Shikoni Dhe Ne Foto!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim