Kasetofon origjinal Mercedes Benz Audio 10 cd

Shitet nga: mercedes 09 Nën 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet kasetofon origjinal i Benzit audio 10 cd me disk i cbllokuar per E class 90-2002 , c class & s class (sllon) problemi i vetem eshte se i mungojne 2 tastet e shenuara ne foto

cmimi 10.000 Lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim