Extrem Muzike per makine

Shitet nga: Nardi 15 Nën 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Amplifikator --> SSl 5000W Evolution eshte veq per BASS.

Amplifikator --> Direected 4500W eshte per vezake veq ze 4 dalje.

Boksi --> Boschmann AZX 15 Nuke 3000W eshte per BASS.

Kutia e bere me porosi jan dhe 2 vezake nga 400W secila e gjithe muzika shitet komplet 500Euro .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim