DVD HOME THEATER SOUND Panasonic SA-HT 75 me 5 CD.

Shitet nga: ledi 21 Maj 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
DVD i mungojne vetem bokset e vogla dhe eshte ne gjendje te mire.eshte ne Paskuqan.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim