CD_player Magnetofon

Shitet nga: Keli 21 Dhj 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

13 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shesh nje magnetofon CD_player . Pajisja eshte ne kushte shume te mira dhe pothuajse nuk eshte perdorur fare. Pajisja mund te punoje me cd ose kaseta . Se bashku me te ju ofrojme edhe 3 bokse . Cmimi eshte i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim