Boks edhe amplifikator

Shitet nga: Uendi 17 Dhj 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Eshte boks edhe amplifikator njekohesishte , e blere ne france , ne gjendje perfekte pune .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim