Amplifikator per di dap vision 3500 watt

Shitet nga: Kristi 17 Maj 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet amplifikator per dj 3500 watt 3 muaj I perdorur per foto ose per cmim kliko tek linku.

www.highlite.nl/Shop/Products/DAP-Audio/Gear/Amplifiers/Vision-3500?product_id=128058


Cmimi 100.000 leke I diskutueshem

Tel:0693515436
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim