Amplifikator dhe bokse me iphone

Shitet nga: ardi 11 Sht 08:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

16 000 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shes ose nderroj amplifikator dhe bokse me celular. mundesisht iphone. cmimi i shitjes 16000leke
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim