Amplifikator HELIX DARKE BLUE4 600W

Shitet nga: keivin 15 Dhj 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
amplifikator sh i mbajtur 600w perfekt per makina dhe salla te vogla .... shitet urgjent kto 3 dite eshte i shkelqyer me fije floriri 24 karat per percjelljen e zerit... Okazion .... te dhenat ne foto
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim