Amplifik 4000wats me 2 bokse audio master

Shitet nga: BACI 19 Nën 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Okazion amplifik 4000wats se bashku me dy bokse audio master shum pak te perdorura
Ne gjendje shum te mire pune perdoret per ambiente ose per lokale lounge ose stil irish gati me cdo perdorim
Cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim