6 boxe Yamaha S55

Shitet nga: Ges-T Sound 13 Maj 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten 6 boxe Yamaha S55 te perdorur por ne gjendje perfekte pune. fonia eshte ideale per instalime fikse ne lokale. boxet jane te paisura me stativat kapse origjinale yamaha.
Cmimi eshte per 1 cope, shiten te gjitha bashke


www.ebay.com/itm/YAMAHA-S55-Compact-Speaker-B-STOCK-/331179769278?pt=UK_Sound_Vision_Other&hash=item4d1bda3dbe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim