500 w me SUBVUFER dhe 2 bokse

Shitet nga: blerim 24 Maj 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet magnetofon sony per shtepi me 1 SUBVUFER plus 2 bokse tjera
SUBVUFERi eshte 150w kurse bokset e tjera
nga
120 secili
magnetofoni punon ne radio audio in ndersa ne cd ka dal nga shina ajo qe rrutullon fisqet deh vetem duhet vendosur ne vend une e kam lene pas dore sepse nuk me eshte nevojitur bokset japin muzike shume te paster 2 bokset kane nga nje shirit me dioda led kur ben bas leviz sipas basit
nuk jane te servisume asnjehere
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim