xbox 360 okazion

Shitet nga: xbox 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

900 LEK

Komuna: Tiranë
super i sjelle nga londra produkt original pa cip akull i ri me nje loje call of duty 4 dhe filma muzika te ndryshem cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim