ps3 300gb hd + 4 disqe origjinale qe I zgjidhni ..

Shitet nga: Ledio-albani 05 Tet 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 LEK

Komuna: Tiranë
Shes ps3 pa cip me 300 gb hd + 2 leva origjinale me tgjitha fishat ne gjendje sh te mir dhe me 4 disqe qe I zgjidhni ju vet nga lojrat qe ne kemi cmimi 250 I padiskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim