lOJRA PER PS3 ME CIP(100 leke/loje)SUPERLIGA SHQ..

Shitet nga: PS3 03 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

100 LEK

Komuna: Tiranë
Instalojme Lojrat me te fundit ne ps3 tuaj me cip Si PES 2015,FIFA 2015,Call of Duty Advancet Warfare,Assassins Creed Rogue,NBA 2K15 si dhe cdo loje tjeter sipas deshires tuaj

Updatet e Pes 2013,transferimet,ekipet klasike si dhe SUPERLIGA SHQIPTARE,
Updatet e PEs 2015
Updatet e FIFA 2015

Pistat e reja te BLACK OPS 2


Cmimi 100 leke/loje

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim