Xbox 360

Shitet nga: Eno 17 Nën 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

160 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Xbox 360 , 60 Gb , 1 Controller dhe 10 disqe me lojra :Naruto Storm 3 / FIFA 09 / IL 2 Sturmovik /SmackDown 07 /Pes 12 / Resident Evil /Flash Point Red River/La battagglia per la terra di mezzo /Need for speed uncover dhe most wanted
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim