Xbox 360

Shitet nga: xbox 19 Tet 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Tiranë
Xbox 360 me 2 leva me çip.ka dhe 5 lojra.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim