Xbox 360

Shitet nga: Endi Balza 12 Tet 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

280 EUR   430 EUR

Komuna: Tiranë
Aparat Xbox 360 me 2 controller ! Nje wireless nje me fish (tip i funditt) dhe kufje Xbox te gatshme per komunikim online . Fish HDMI , Hd dhe me koka me ngjyra (kreher) . Hard disk 60 gb , xbox live ready! Xboxi vjen bashke me 24 disqe origjinale te pajisura me librat perkates dhe ne gjendje pune shume te mire! (disa te paperdorur) . Cmimi eshte i pa diskutueshem! LOJRAT ORIGJINALE LUHEN ONLINE!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim