Xbox 360 white

Shitet nga: Kolet 18 Maj 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Tiranë
Xbox 360 i bardhe ne gjendje shum te mir 6 muaj i perdorur me cip dhe mbi 10 lojra nga me te rejat mund te kontaktoni tek adresa ime e fb kolet piste
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim