Xbox 360 me 16 cd te ndryshme

Shitet nga: niku 21 Nën 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Xbox 360 me 16 cd te ndyshme 450 mije cmimi i diskutushem ndodhet ne suedi dhe vjen na mesi dhjetorit ju lutem kontaktoni me imeil artanxhaxho@gmail.com ju faleminderit ndodhet ne tiran
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim