Xbox 360 i bardh

Shitet nga: Ardit 28 Sht 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 LEK

Komuna: Tiranë
xboxi ka nje vit i perdorur esht me cip ne gjendje shum te mir ka nje lev dhe brenda perfshihen edhe disa lojra mund te kontaktoni ne adresen e facebook (Kolet Piste)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim