Xbox 360 Slim(Me Cip) 250GB+2 Doreza+Lojra

Shitet nga: zero123 12 Jan 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shes Xbox 360 Slim(Me Cip) 250GB
Shitet me 2 Doreza dhe cabell HDMI
Shitet me keto disqe:
-PES 2013,
-PES 2014,
-Blur,
-Call of Duty Black Ops,
-Need For Speed The Run
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim