Xbox 360 4GB Slim + Cip + Kinect + 2 Leva wirele..

Shitet nga: MonsterInvisible31@gmail.com 29 Krr 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

179 EUR

Komuna: Tiranë
Xbox 360 Slim 4GB - Ne gjendje Perfekte , Me Cip LT 3.0 qe mund te merni lojra nga neti dhe ti hidhni ne disk pa harchuar lek fare , Me kinect vetem kinekti eshte blere 180$ ne amerike.
2 leva origjinale me wireles . Kufje Originale . Fish Tv + Ushqyes . Me 7 lojra te fundit »» Cmimi i padiskutueshem
2 Muaj Garanci .

Me dergoni Mesazh ne Email MonsterInvisible31@gmail.com se Tel mund ta kem te fikur !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim