Xbox 360 + kinekt

Shitet nga: bledi 10 Tet 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet xbox ne gjendje shum te mir.esht me cip dhe me nji lev dhe te gjith fishat perkates.ka dhe kinekt dhe disa lojra per kinektin. Bashk me xboxin jepen mbi 30 lojra te fundit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim