XBox 360 ELITE

Shitet nga: Tedi 27 Sht 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Tiranë
Shes XBox 360 120GB me 60+ lojra (perfshire me te fundit si GTA 5, Call of Duty, Forza Monza; dhe me te mirat e te gjitha koheve), leva origjinale, bashke me transformatorin origjinal.

Eshte me cip keshtu qe kurseni para duke i shkarkuar lojrat direkt nga interneti!!!

Eshte ne gjendje te shkelqyer!

Te interesuarit te me dergojne sms.

Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim